kandydatów

Etat Praktyki w Dziale Prawnym

Firma: https://www.hr-line.pl/ miejsce pracy: Warszawa

HRO Personnel specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska w obszarze IT, finansów oraz SSC/BPO. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i media service. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykant

Obowiązki:

  • ·         Wykonywanie zadań administracyjnych w Dziale Prawnym
  • ·         Udzielanie wsparcia z zakresu praca cywilnego, administracyjnego, handlowego, gospodarczego pozostałym Działom Firmy
  • ·         Udzielanie odpowiedzi na napływające pisma
  • ·         Tworzenie projektów umów
  • ·         Bieżące wsparcie w przygotowywaniu opinii prawnych

Wymagania:

  • ·         Ukończony 4 rok studiów prawa
  • ·         Dyspozycyjność m.in. 4 razy w tygodniu
  • ·         Wiedza z zakresu: praca cywilnego, administracyjnego, handlowego i gospodarczego
  • ·         Odpowiedzialność oraz zaangażowanie podczas wykonywania zadań
  • ·         Znajomość jęz. Angielskiego
  • ·         Znajomość pakietu MS Office
  • ·         Mile widziane doświadczenie pracy w działach prawnych lub kancelariach prawniczych

Oferujemy:

  • ·         Samodzielne realizowanie powierzonych zadań oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • ·         zdobywania cennego doświadczenia pod okiem specjalistów
  • ·         Wynagrodzenie finansowe dostosowane do doświadczenia oraz dyspozycyjności kandydata
  • ·         Pracę w zespole ceniącym sobie dobrą atmosferę oraz wzajemne wsparcie i współpracę
  • ·         Możliwość pracy zdalnej poza biurem