Etat Starszy Technik w Zakładzie Biofizyki, Fizjologii i Patofizjologii

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Starszy Technik

w Zakładzie Biofizyki, Fizjologii i Patofizjologii

Nr ref.: ABP/1210-52/2021

Główne zadania:

  • prowadzenie hodowli komórkowych komórek wyizolowanych z popłodu ludzkiego (HUVEC, HAEC, itp.) oraz pozyskanych linii komórkowych (np. komórek endotelium),
  • wykonywanie oznaczeń zawartości cytokin (głównie chemokin) w supernatantach z hodowli komórkowych lub homogenatach (tkankowych, komórek z hodowli) metodą ELISA,
  • wykonywanie barwień immunohistochemicznych preparatów tkankowych lub materiału komórkowego z hodowli in vitro.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość obsługi komputera - MS Office,
  • znajomość zagadnień z dziedziny statystyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • dyspozycyjność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • umiejętność analizy i interpretacji wyników przeprowadzonych badań naukowych,
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej (nauki biomedyczne) ze znajomością obsługi aparatury,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/dokumenty/regulaminy/zarzadzenie_rektora_112-2019_zalacznik.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.