kandydatów

Etat Starszy referent / Starsza referentka ds. komunikacji

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Starszy referent / Starsza referentka ds. komunikacji

Dział: Zespół Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SR_DZKO/2021

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś dobrze zorganizowany/na, chcesz się rozwijać, a zarazem interesujesz się światem kultury, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie rekomendacji dotyczących nakładów i sposobu dotarcia materiałów promocyjnych i informacyjnych do określonych grup docelowych
  • pomoc w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjnym organizowanych przez Muzeum
  • pomoc w wyszukiwaniu nowych rozwiązań ATL i BTL i ich realizacja
  • przygotowywanie procedur administracyjnych związanych z realizowanymi działaniami w oparciu o prawo zamówień publicznych
  • nadzór nad produkcją materiałów promocyjnych i informacyjnych (drukowanych oraz internetowych)
  • organizacja nagrań video i dokumentacji fotograficznej o charakterze promocyjnym
  • współpraca z podwykonawcami, sporządzanie umów i koordynowanie ich realizacji oraz rozliczenie współpracy
  • przygotowywanie oraz archiwizowanie dokumentacji i materiałów promocyjnych związanych z realizowanymi projektami finansowanymi ze środków zewnętrznych
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność obsługi komputera: MS Office, Pakiet Adobe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Ucieszymy się jeśli:
  • kształciłeś/kształciłaś się na kierunkach związanych z podstawową działalnością Muzeum
  • posiadasz doświadczenie w zakresie planowania działań promocyjnych, kampanii outdoor ATL i BTL
  • jesteś kreatywny/kreatywna
  • nie boisz się wielozadaniowości, umiesz pracować presją czasu, i jesteś rzetelny/rzetelna
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • możliwość rozwoju zawodowego
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”