kandydatów

Etat Prezes

Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Błoniu miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 5758602, z dnia 2021-10-07

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Błoniu

Zgodnie z uchwałą 11/2021 z dn. 04.10.2021 r. Rady Nadzorczej, Komisja Konkursowa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej „Własne Mieszkanie” w Błoniu ogłasza konkurs na stanowisko

Prezes

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracą spółdzielni mieszkaniowej.
  • Nadzór, kontrola oraz koordynacja pracy Członków Zarządu.
  • Nadzór nad prawidłową gospodarką, majątkiem i środkami finansowymi Spółdzielni.
  • Współpraca z Radą Nadzorczą i branie udziału w jej posiedzeniach lub uzgadnianie udziału innego członka Zarządu.
  • Udział w posiedzeniach Prezydium Rady Nadzorczej.
  • Współpraca z komisjami Rady Nadzorczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym, ekonomicznym, prawniczym, licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
  • Co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej.
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką i zarządzaniem nieruchomościami.
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołem pracowników.
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.
  • Biegła obsługa komputera (pakiet Office).
  • Dyspozycyjność.
  • Nastawienie pro klienckie i umiejętność komunikacji oraz budowania dobrych relacji z mieszkańcami.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Samodzielne stanowisko.

Termin składania ofert do dnia 20 października 2021r. w godzinach pracy Spółdzielni Mieszkaniowej.

Do pobrania regulamin konkursu oraz druki oświadczeń na stronach internetowych:

oraz w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2021
Wyświetleń: 144