kandydatów

Etat Pracownik Działu Sprzedaży Telefonicznej

Firma: Wurth Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Działu Sprzedaży Telefonicznej
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Sprzedaż telefoniczna produktów technicznych marki Würth – otrzymujesz bazę klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi poprzez regularny profesjonalny kontakt i doradztwo w zakresie stosowanych produktów
  • Rozszerzanie asortymentu produktów u istniejących klientów
  • Odpowiedzialność za realizację założonego poziomu sprzedaży oraz strategii Firmy
Twój profil:
  • Jesteś komunikatywną osobą o pozytywnym usposobieniu
  • Lubisz rozmawiać przez telefon
  • Nowe wyzwania i ambitne cele motywują Cię do działania
  • Nie musisz posiadać wiedzy technicznej – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Angażujesz się w powierzone obowiązki
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
  • Swobodnie obsługujesz pakiet MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną sprzedażą lub obsługą klientów
Gwarantujemy Ci:
  • Przejrzyste zasady wynagradzania – podstawa plus prowizje sprzedażowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30 oraz w piątki do 14.00