kandydatów

Etat Referent ds. sportu motocyklowego (k/m)

Firma: POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5786568, z dnia 2021-10-11

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń, zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych.

Naszym celem jest rozwój sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

Zajmujemy się również promowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzimy działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, wspieramy turystykę motorową i caravaningową, a także zajmujemy się pojazdami zabytkowymi.

Obecnie do naszego zespołu w Biurze Sportu i Turystyki Zarządu Głównego w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. sportu motocyklowego (k/m)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw Biura Sportu i Turystyki PZM (BST PZM), w tym w szczególności:
    • Kompleksowa obsługa zawodników i sędziów sportu motocyklowego
    • Administrowanie licencjami sportu motocyklowego
    • Prowadzenie sekretariatu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego
    • Prowadzenie korespondencji BST PZM
  • Realizowanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • Zainteresowanie sportem motorowym oraz znajomość podstawowych zagadnień związanych z tym sportem
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego, (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Rzetelność, sumienność i dokładność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę związaną ze sportem motorowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Społecznych
  • Przyjazną atmosferę pracy