Etat Dyrektor Oddziału Terenowego / Kierownik warsztatu stolarsko-meblowego

Firma: Zakład Doskonalenia Zawodowego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5808717, z dnia 2021-10-14

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

jest stowarzyszeniem oświatowym o tradycjach sięgających ubiegłego wieku.

Od 1962 roku stowarzyszenie funkcjonuje pod nazwą: Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dyrektor Oddziału Terenowego / Kierownik warsztatu stolarsko-meblowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie, kierowanie i sprawowanie nadzoru nad działalnością Oddziału / warsztatu stolarsko-meblowego.
  • Bezpośredni nadzór nad działalnością kursowo-szkolną.
  • Inicjowanie przedsięwzięć organizacyjnych i technicznych zapewniających prawidłową realizację zadań Oddziału/warsztatu stolarsko-meblowego.
  • Badanie potrzeb rynku pod kątem prowadzonej przez Oddział działalności kursowej, szkolnej i produkcyjnej.
  • Prowadzenie gospodarki finansowej zgodnie z zasadami obowiązującymi w ZDZ.
  • Współpraca z władzami oświatowymi, samorządowymi, WUP, oraz innymi organizacjami.

Wymagania

  • Zalecane wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – technologia drewna.
  • Doświadczenie na stanowisku dyrektorskim/kierowniczym.
  • Wskazane doświadczenie w branży stolarsko-meblarskiej.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem oraz kompetencje przywódcze.
  • Zdolności prognozowania, negocjowania i promowania prowadzonej działalności.
  • Orientacja na cel i wynik.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, gospodarność.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę w firmie z wieloletnią tradycją
    o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Świadczenia finansowane z ZFŚS.