Etat Specjalista call center / konsultant telefoniczny / doradca klienta

Firma: iHomes Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista call center / konsultant telefoniczny / doradca klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Kontakt telefoniczny z klientami i partnerami iHomes
  • Budowanie relacji z klientem
  • Badanie potrzeb klientów
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań agentów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Praca z systemem CRM
Nasze wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy call center
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Życzliwe usposobienie
  • Komunikatywność
  • Zadaniowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Ogólne zainteresowanie rynkiem nieruchomości
To oferujemy
  • Okazję do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzenia dając również poczucie bezpieczeństwa
  • Możliwość bycia częścią rewolucyjnego projektu na rynku nieruchomości
  • W przyszłości możliwość pracy zdalnej
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy