Etat Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w Dziale Żurawi Hydraulicznych

Firma: HERKULES S. A. miejsce pracy: Warszawa

Firma Herkules S.A. w związku z długoletnim kontraktem na budowę sieci systemu GSMR poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w Dziale Żurawi Hydraulicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: mobilno - biurowa

Obszar obsługi techniczno - handlowej: teren Polski północnej/centralnej

Twoje zadania:
  • przygotowywanie ofert dot. usług żurawiami hydraulicznymi
  • obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • monitorowanie rynku inwestycji budowlanych na powierzonym terenie
  • wizje techniczne na budowach
  • koordynowanie procesu wynajmu żurawi hydraulicznych
Wymagania:

Do naszego zespołu handlowego w oddziale w Warszawie/Gdyni poszukujemy osoby dynamicznej, zaangażowanej i dobrze zorganizowanej. Czekamy na Twoją aplikację jeżeli posiadasz:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • zdolność pracy pod presją
  • umiejętności negocjacyjne
  • zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min średnie (wyższe techniczne będzie atutem)
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie, orientacje na wynik
Dodatkowe atuty to:
  • Znajomość branży budowlanej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość programów inżynierskich np. AutoCad
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w firmie będącej liderem w branży
  • przejrzyste wynagrodzenie obejmujące pensję podstawową oraz prowizję
  • nowoczesne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in. dofinansowanie do: ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i członków Twojej rodziny, karty MultiSport)