kandydatów

Etat Specjalista w Dziale Księgowości

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Specjalista

w Dziale Księgowości

Nr ref.: ABP/1210-053/2021

Główne zadania:

  • dekretowanie i księgowanie faktur, dowodów PZ i RW oraz innych dokumentów dot. zakupu
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów dot. zakupu środków trwałych i nakładów inwestycyjnych
  • rozliczanie projektów dydaktycznych i inwestycyjnych wraz z naliczeniem kosztów pośrednich

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, rachunkowość lub finanse,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość prowadzenia ewidencji księgowej, zgodnie z ustawą o rachunkowości, ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych i fizycznych, innych obowiązujących przepisów księgowych,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem projektów
  • znajomość zagadnień dotyczących prowadzenia ewidencji kosztów
  • biegła znajomość obsługi programu MS Office (Excel, Word).

Mile widziane kompetencje:

  • znajomość programu ERP SIMPLE,
  • doświadczenie w pracy w szkole wyższej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchomy czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/dokumenty/regulaminy/zarzadzenie_rektora_112-2019_zalacznik.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.