kandydatów

Etat Projektant odzieży

Firma: Prosto sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5854995, z dnia 2021-10-20

Prosto to jedna z wiodących marek odzieży wysokiej jakości segmentu streetwear. Produkty marki Prosto kierowane są do osób lubiących wyzwania, ceniących sobie komfort oraz stawiających na wysoką jakość. Ubrania Prosto cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych dynamicznych i aktywnie żyjących ludzi, dla których oprócz wygody ważne są nowoczesne rozwiązania techniczne, jakość oraz design.

Projektant odzieży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Projektowanie produktów zgodnych z najnowszymi trendami i założeniami kolekcji
  • Przygotowanie propozycji projektowych do kolekcji
  • Przygotowywanie finalnej kolekcji do kontraktacji
  • Przygotowanie projektów graficznych nadruków i aplikacji
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji
  • Wsparcie przy sporządzaniu specyfikacji technicznych
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu odzieży (Aplikacje bez przedstawionego portfolio nie będą rozpatrywane)
  • Wykształcenie kierunkowe (projektowanie, plastyczne, artystyczne)
  • Znajomości branży odzieżowej i trendów streetwear
  • Bardzo dobra znajomości programu Ilustrator, Photoshop
  • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki
  • Znajomość podstawowych zasad kroju i szycia
  • Otwartość, koleżeństwo i pozytywna energia (warunek obowiązkowy)

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się organizacji i realny wpływ na rozwój firmy poprzez współpracę przy tworzeniu produktu oraz kolekcji
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi
  • Twórczą i nieformalną atmosferę w pracy
  • Wyjątkową lokalizację biura
  • Zniżki na zakup produktów marki Prosto