kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KK_FDFK/2021

Jeśli  jesteś osobą samodzielną, skrupulatną, lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wyzwań to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Główny zakres obowiązków:

  • dekretowanie udokumentowanych zdarzeń gospodarczych zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o rachunkowości i ustawach podatkowych CIT, VAT, PIT oraz obowiązującym planie kont
  • prowadzenie kasy Muzeum – rozliczenia gotówkowe z pracownikami
  • sporządzanie rejestru zakupu i rejestru sprzedaży oraz pozostałej dokumentacji do celów rozliczeń w zakresie podatku VAT
  • sporządzanie i wysyłanie drogą elektroniczną deklaracji podatkowych VAT, PCC
  • sporządzanie sprawozdań RBN, RBZ, RBUN, RBUZ, GUS
  • sporządzanie sprawozdań i monitorowanie wydatków otrzymanych w ramach dotacji celowych
  • rozliczanie dotacji celowych na podstawie zapisów na kontach księgowych oraz rozliczenie poniesionych kosztów do przychodów tych dotacji

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe na kierunku – ekonomia, rachunkowość, finanse
  • min. 1 rok stażu pracy
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • znajomość regulacji prawnych niezbędnych do wykonywania pracy w księgowości
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:

  • kursy i szkolenia z zakresu księgowości
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • kreatywność, samodzielność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy
  • świadczenia pozapłacowe – pakiety medyczne, karty multisportu
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”