kandydatów

Etat Account Manager

Firma: Adliner Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5855415, z dnia 2021-10-22

Adliner Sp. z o.o.

Agencja Adliner powstała w 1998 roku i opiera swoją działalność na obsłudze marketingowej dużych firm i korporacji. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, co daje nam niezależność i szersze możliwości działania.

- Jesteśmy agencją komunikacji marketingowej
- Liderem CSR-owych działań edukacyjnych realizowanych w szkołach i przedszkolach
- Doświadczonym zespołem specjalistów
- Stabilnym i bezpiecznym partnerem w biznesie
- Praktykami i pasjonatami nieszablonowych rozwiązań marketingowych

Account Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera. Jeżeli jesteś kreatywny, lubisz pracę pełną wyzwań i chcesz zdobywać nowe doświadczenia, to aplikuj do nas:

Do Twoich zadań należało będzie:

  • Prowadzenie projektów full service i obsługa klientów.
  • Budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami Agencji.
  • Tworzenie harmonogramów projektów, tworzenie wycen i ofert.
  • Współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość branży agencji reklamowych.
  • Doświadczenie w realizacji projektów.
  • Znajomość Social Mediów.
  • Podstawową wiedzę z dziedziny poligrafii oraz produkcji BTL.
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność przygotowywania dobrych prezentacji.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office.
  • Kreatywność i Inicjatywa.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • System premii,
  • Pracę w godzinach 9-17 (bez nadgodzin:)
  • Pracę dla znanych marek międzynarodowych,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w profesjonalnym zespole.