kandydatów

Etat Business Development Manager

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwymmiejscu!
Business Development Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój profil
  • Masz już min. 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym – usługi B2B
  • Odniosłeś / Odniosłaś już sukcesy sprzedażowe, o szczegółach, których chętnie dowiemy się podczas rekrutacji
  • Jesteś gotowy/gotowa na podróże służbowe
  • Znasz język angielski na tyle, żeby prowadzić profesjonalne i owocne spotkania biznesowe
  • Potrafisz przygotować estetyczne i merytoryczne materiały marketingowe, które oczarują naszych przyszłych Klientów
  • Zrealizujesz założone plany sprzedażowych
  • Przedstawisz nam swoją wizję budowania strategii firmy
  • Zachwycasz wysoką kulturą osobistą, entuzjazmem i zaangażowaniem
Twoje zadania:
  • Na początek przygotujesz strategię, która umożliwi Ci pozyskanie nowych Klientów w Polsce i za granicą
  • Profesjonalnie i z pasją zaprezentujesz usługi firmy
  • Wynegocjujesz najlepsze warunki handlowe, korzystne dla nas i jak i Klientów
  • Przygotujesz atrakcyjne oferty i materiały sprzedażowe
  • Zaplanujesz i skoordynujesz działania wspierające procesy sprzedaży
  • Zbudujesz pozytywne i długotrwałe relacje z Klientami, poprzez proaktywne monitorowanie i przewidywanie ich potrzeb
Oferujemy:
  • Sam zdecydujesz na podstawie jakiej umowy podejmiesz z nami współpracę
  • Będziesz mieć realną możliwość rozwoju wewnątrz struktur w rozwijającym się startupie
  • Za swoją pracę otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • Dołączysz do firmy z niepowtarzalną atmosferą i będziesz mieć faktyczny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Jeśli chcesz możesz realizować swoje zadania z biura w Warszawie o wysokim standardzie, gdzie gwarantujemy dobrą kawę, owoce i super atmosferę.
  • Możesz też skorzystać z dostępnych u nas pakietów medycznych, kart sportowych, szkoleń rozwojowych oraz innych rozwiązań, które sprawią, że będziesz zostaniesz z nami na dłużej.
Who are we?CCPORTER is a Polish company operating globally. Weare based in the vibrant city of Warsaw with operation in20 countries. We provide professional services forcompanies in the field of business development, enablingthe combination of various outsourcing services.Why consider a #dreamjob with CCPORTER?With us, you will have the opportunity to develop your salesand language skills and work in an international environment.We offer flexible forms and places of cooperation. Ourcompany is based in Warsaw but you can join us from thecomfort of your home!We deliver a personal computer and headphones to yourhome.