kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5888148, z dnia 2021-10-26

Klient portalu Praca.pl

Generalny wykonawca obiektów kubaturowych zatrudni na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Odbieranie i przekazywanie informacji dla Zarządu i pracowników
  • Przygotowywanie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Obsługa spotkań Zarządu
  • Wsparcie Kierownika Biura
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, dyskrecja, bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Dokładność i systematyczność

Oferujemy

  • Możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna