kandydatów

Etat Dyrektor Operacyjny ds. Merchandisingu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5882514, z dnia 2021-10-26

Klient portalu Praca.pl

Od 18 lat działająca na polskim rynku pracy firma.

Do swojego działu zatrudni osoby na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny ds. Merchandisingu

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie, koordynowanie i finalizowanie projektów klientów z działu Merchandisingu.
  • Zarządzanie kierownikami regionalnymi oraz koordynatorami.
  • Nadzór nad procesem budżetowania.
  • Wdrażanie i prowadzenie kontraktów.
  • Stały kontakt z kontrahentami z działu Merchandisingu. Tworzenie i utrzymywanie z nimi mocnych relacji.
  • Monitorowanie realizacji celów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników zdalnie, którzy są na terenie całej Polski
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Efektywne działanie pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbny
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop i telefon
  • Prywatną opiekę medyczną