kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mrozy

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Mrozy
Numer: StPr/21/1213
OBOWIĄZKI:
 sprawowanie opieki medycznej nad wychowankami;  świadczenia profilaktyczne i czynne poradnictwo;  realizowanie zleceń lekarskich; udzielanie pomocy przedlekarskiej w przypadku nagłych zachorowań, urazów, zatruć;  udział w edukacji zdrowotnej; współpraca z pracownikami placówki;  wykonywanie i interpretacja testów przesiewowych, które pozwalają w porę wykryć nieprawidłowości w zakresie rozwoju fizycznego (pomiary: wysokości i masy ciała), układu ruchu (w tym skrzywień kręgosłupa i zniekształceń statycznych kończyn dolnych), wzroku i słuchu oraz ciśnienia tętniczego krwi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

 Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe; Doświadczenie zawodowe; Nieposzlakowana opinia; Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; Dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Mrozy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim