kandydatów

Etat Analityk Finansowy

Firma: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5892978, z dnia 2021-10-26

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

UNICEF od 75 lat ratuje życie dzieci, broni ich praw i pomaga im wykorzystać potencjał, jaki posiadają. Nigdy się nie poddajemy!

Pracujemy w najtrudniejszych miejscach na świecie, aby dotrzeć do najbardziej pokrzywdzonych dzieci. W ponad 190 krajach i terytoriach pracujemy #dlakazdegodziecka, aby budować lepszy świat dla wszystkich. Przed, w trakcie i po kryzysach humanitarnych jesteśmy na miejscu niosąc ratującą życie pomoc i nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Realizujemy nie tylko działania pomocowe, ale także edukacyjne. Wierzymy, że edukacja to jedna z najbardziej skutecznych form zmieniania świata. W Polsce pracujemy ze szkołami i samorządami, aby prawa dziecka były zawsze przestrzegane, a głos młodych ludzi słyszany i respektowany. Jesteśmy apolityczni i bezstronni, ale nigdy nie pozostajemy obojętni, gdy chodzi o obronę praw dzieci i zabezpieczenie ich życia i przyszłości.

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby odpowiedzialnej za:

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, kwartalnych raportów, planu wieloletniego oraz kontroli ich realizacji i analizy odchyleń;
  • cykliczne raportowanie i wyjaśnianie do Centrali Unicef;
  • weryfikację prowadzonych przedsięwzięć pod kątem ich efektywności biznesowej (analiza wskaźników rentowności, business plan);
  • sporządzanie okresowych raportów z działalności na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • bieżący monitoring wskaźników, analizę rentowności oraz przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu;
  • kontrolę poprawności: księgowań, rozliczania transakcji itp.;
  • przygotowywanie, bieżącą aktualizację i wdrażanie procedur controlingowych;
  • ścisłą współpracę z osobami z poszczególnych działów przy realizacji bieżących zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: ekonomia, finanse i księgowość lub pokrewne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale finansów lub controllingu;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym biegła Excel, znajomość programu klasy ERP i Power BI będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna wiedza z obszaru controllingu finansowego oraz ustawy o rachunkowości;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • umiejętność terminowego i dokładnego wykonywania zadań;
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • sumienność, dokładność i skrupulatność.

Oferujemy

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole;
  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną.

Pozostałe oferty pracy w firmie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Etat Specjalista ds. public relations w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. social media w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 09-02-2022
Etat Koordynator ds. współpracy z biznesem w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 03-02-2022
Etat Kontroler Finansowy w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 01-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-10-2021
Wyświetleń: 121