kandydatów

Etat Laborant Analityczny

Firma: Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie miejsce pracy: Sochaczew

Ogłoszenie numer: 5914953, z dnia 2021-10-29

Jesteśmy ambitnym teamem, który szuka ludzi z pasją do rozwoju. Nie boimy się stawiać ambitnych celów i odkrywać nowych możliwości. Naszą wartością są zaangażowani ludzie i ich osobiste talenty. Wiele będzie zależało od Ciebie - od Twojej determinacji i chęci niestandardowego działania. My inspirujemy, dbamy o przyjazną atmosferę lubimy pracować. Aktualnie rozwijamy Zespół Kontroli Jakości możesz stać się jego ważną częścią.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Laborant Analityczny

Miejsce pracy: mazowieckie / Sochaczew

Nr Ref.: NJ

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie analiz chemicznych w Laboratorium Kontroli Jakości.

Do obowiązków technologa będzie należało

  • wykonywanie analiz chemicznych w Laboratorium Kontroli Jakości w tym: analiz płynów niskokrzepnących, plastyfikatorów, płynów do odladzania oraz analizy surowców używanych do produkcji wyrobów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego mile widziany profil chemiczny,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym- warunek konieczny.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny i medyczny,
  • możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie w okresie próbnym.