kandydatów

Etat Cukiernik- deserant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Cukiernik- deserant
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/21/1241
OBOWIĄZKI:
Produkcja wyrobów cukierniczych, pieczenie ciast deserowych i innych, dekorowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim