kandydatów

Etat Sekretarka medyczna

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5942949, z dnia 2021-11-03

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej.

Obecnie prowadzimy prace techniczne i naukowo-badawcze nad udoskonaleniem symulatorów, ubiorów lotniczych oraz bezpieczeństwem lotów, w tym tolerancją przyspieszeń, niedotlenieniem wysokościowym, treningiem przeciwprzeciążeniowym, orientacją przestrzenną, widzeniem nocnym czy psychologią lotniczą.

W sferze klinicznej zajmujemy się medycyną lotniczą, zwłaszcza w zakresie kardiologii, neurofizjologii, laryngologii oraz okulistyki.

Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie.

Sekretarka medyczna

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Najważniejsze obowiązki:

  • umawianie wizyt i telefoniczna obsługa pacjentów,
  • prowadzenie harmonogramów i kolejek NFZ,
  • koordynowanie poczty oddziałowej i dbanie o właściwy obieg informacji,
  • ścisła współpraca z lekarzami przy ustalaniu zabiegów dla konkretnych pacjentów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • wydawanie dokumentacji medycznej osobom uprawnionym,
  • udzielanie pacjentom niezbędnych informacji związanych z przebiegiem leczenia.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w przypadku jego braku – nauczymy nowego współpracownika wszystkiego co niezbędne),
  • wykształcenie min. średnie,
  • chęć do pracy, zorganizowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu, rzetelność i odpowiedzialność,
  • empatia i wysoka komunikatywność,
  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.