kandydatów

Etat Wychowawca w Świetlicy Środowiskowej

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5949306, z dnia 2021-11-04

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi poszukuje pracownika na stanowisko: wychowawca w Świetlicy Środowiskowej „Mały Książę” w Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.

Wychowawca w Świetlicy Środowiskowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie pracy wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej z podopiecznymi Świetlicy
  • inspirowanie nowych form pracy i aktywizacji podopiecznych Świetlicy, w tym rozwijanie zainteresowań i uzdolnień,
  • opieka nad podopiecznymi podczas wycieczek, wyjazdów oraz imprez kulturalno- oświatowych,
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych zadań,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Ośrodka, koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania placówki.

Wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne, psychologiczne bądź pokrewne,
  • wysoki poziom umiejętności wychowawczych i organizacyjnych,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 6 – 15 lat oraz ich rodzicami/opiekunami,
  • kreatywność i otwartość na różne formy prowadzonych zajęć.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wymiar zatrudnienia 1/2 etatu. Godziny pracy: 14:00 – 18:00.