kandydatów

Etat Tester Automatyzujący

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Tester Automatyzujący
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Projektowanie, tworzenie oraz uruchamianie testów automatycznych głównie z wykorzystaniem narzędzia Micro Focus UFT
  • Koordynowanie pracy zespołu automatyzacji testów
  • Wspieranie innych członków zespołu w rozwiązywaniu problemów i znajdywaniu rozwiązań
  • Współtworzenie strategii testów automatycznych
  • Tworzenie i promowanie dobrych praktyk w zakresie automatyzacji testów
  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową, w tym kwalifikacja przypadków testowych pod testy regresji
  • Monitorowanie wykonywanych testów
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów podsumowujących wyniki testów
  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunki: informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w rozwijaniu testów automatycznych
  • Znajomość narzędzi: Micro Focus UFT, Postman, JIRA, Zephyr, Git, SoapUI
  • Znajomość metodyk testowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień bazodanowych oraz integracji systemów
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy innych członków zespołu
  • Znajomość narzędzia: Selenium
  • Znajomość języków: Python, Java lub JavaScript
  • Posiadanie specjalistycznego certyfikatu ISTQB Foundation lub Advanced
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z karnetu sportowego
  • Możliwość pracy zdalnej 2-3 razy w tygodniu
  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole
  • Zespołowe i projektowe wyjścia integracyjne

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Tester w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 29-12-2021
Etat Konsultant Infolinii Produktowej w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 29-12-2021
Etat Analityk danych sprzedażowych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 29-12-2021
Etat Analityk systemowy w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 23-12-2021
Etat Referent ds. Obsługi Roszczeń Życiowych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 22-12-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-11-2021
Wyświetleń: 111