kandydatów

Etat Stażysta / Stażystka

Firma: PWPW S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

aktualnie poszukuje na stanowisko:

Stażysta / Stażystka
Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

W trakcie stażu będziesz wspierać pracę w Biurze Finansów, w szczególności będzie to dotyczyć:

  • Udziału w analizach KPI produkcyjnych oraz rentowności produkcji
  • Weryfikacji poprawności danych
  • Przygotowywania analiz i raportów

OCZEKIWANIA:

  • Status studenta z licencjatem, kontynuującego naukę na studiach magisterskich lub statusu absolwenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie lub pokrewne)
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

OFERUJEMY:

  • Elastyczny czas pracy
  • Dobra atmosfera
  • Ciekawe projekty
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Wsparcie mentora
  • Świetne połączenie komunikacyjne