kandydatów

Etat Ekspert w dziedzinie Marketingu Internetowego

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Warszawa

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Ekspert w dziedzinie Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie strategii promocji firmy w Internecie.
  • Przygotowywanie przekazów promocyjnych i strategii ich wdrążania w kanały komunikacji Internetowej.
  • Wsparcie działu sprzedaży bezpośredniej w zakresie przygotowywania i realizacji materiałów marketingowych wspierających efektywną sprzedaż.
  • Zarządzanie wizerunkiem firmy w mediach społecznościowych.
  • Dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy celem realizacji strategii marketingowej firmy.
  • Mierzenie efektywności podjętych działań.
  • Współpraca z innymi działami, firmami zewnętrznymi celem realizacji ustalonej strategii marketingowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe.
  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu wizerunku firmy w Internecie.
  • Doświadczenie w marketingu bezpośrednio wspierającym sprzedaż.
  • Znajomość pakietu MS Office, Adobe i narzędzi do analizy statystyk i skuteczności marketingowych m.in. Google Analytics, Google Ads.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie, z zastosowaniem języka korzyści.
  • Komunikatywność i logika wypowiedzi.
  • Pełna samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie usługowej, będącej liderem w swojej branży.
  • Formą zatrudnienia zgodną z preferencjami pracownika (B2B, UoP).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym.
  • Realny wpływ na politykę marketingową firmy, przyczyniającą się na jej rozwój.
  • Duże możliwości realizacji własnych pomysłów.
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro-Warszawa +Home Office).