kandydatów

Etat Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli chcesz dołączyć do znanej i dużej firmy deweloperskiej, która powiększa struktury rok do roku i jest w trakcie intensywnej ekspansji, to aplikuj lub skontaktuj się z nami.
Będziesz prowadzić duże projekty przemysłowe od fazy analizy gruntu po uzyskanie PnB, i wykorzystywać swoje doświadczenie i znajomość procesu inwestycyjnego ze wsparciem doświadczonego managementu. Dołączając do tej marki zrobisz kolejny krok w swojej karierze znacząco wpływając na swoją pozycje na rynku pracy.

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Kierowanie całością działań związanych z inwestycją momentu zakupu grunty po uzyskanie Pozwolenia na Budowę
  • Aktywny udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego kontakt z urzędami, gestorami mediów, itp.;
  • Współpraca z Biurem Architektonicznym na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego;
  • Udział w zarządzaniu projektem od początku procesu inwestycyjnego;
  • Postępowania infrastrukturalne, drogowe ZRID, etc.;
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy zaangażowanymi w inwestycję;
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów;
  • Raportowanie do Project Managera.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunki techniczne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, obiektów handlowych lub pokrewnych o konstrukcji stalowej;
  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Możliwość odbywania podróży służbowych;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport;
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji;
  • Realną możliwość rozwoju.