kandydatów

Etat Masażysta

Firma: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw miejsce pracy: Warszawa

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom,

ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw,

jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości
ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS

Masażysta
Miejsce pracy:Warszawa
Zadania:
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz masaży
  • wykonywanie zabiegów na ciało z użyciem urządzeń hi-tech (icoon, endermologia)
  • obsługa Gości SPA
  • zapewnienie wysokiego standardu usług
  • aktywna sprzedaż oferty SPA
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbałość o wizerunek firmy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (dyplom ukończenia studiów wyższych z kierunku Fizjoterapia lub dyplom Technika Masażysty)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenia w wykonywaniu masaży min. 2 lata
  • znajomość technik masażu: klasyczny, relaksacyjny, sportowy, gorącymi kamieniami, świecą
  • znajomość egzotycznych technik masażu będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z prestiżowymi klientem
  • umiejętności sprzedażowe
  • świadomość i umiejętność zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy oraz obsługi Gościa
  • dyspozycyjności – praca również w weekendy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (także w weekendy i święta)
Oferujemy:
  • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym m.in. poprzez system szkoleń
  • możliwość korzystania ze specjalnych zniżek dla Pracowników i ich Rodzin oraz Przyjaciół w hotelach sieci Hilton Worldwide na całym świecie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polaris Hospitality Enterprises Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".