kandydatów

Etat Specjalista ds. rozliczeń z NFZ

Firma: Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5983704, z dnia 2021-11-09

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów sp. z o. o.

Specjalista ds. rozliczeń z NFZ

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozliczanie kontraktów podmiotów leczniczych z Narodowym Funduszem Zdrowia.
  • Praca w Systemach Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) i Portalu Świadczeniodawcy.
  • Przygotowywanie ofert konkursowych na świadczenia medyczne do NFZ.
  • Analiza realizacji umowy z NFZ.
  • Sporządzanie pism, raportów i zestawień na potrzeby Klientów firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze kontraktów NFZ (min. 1 rok).
  • Wykształcenia minimum średnie.
  • Dokładność i rzetelność.
  • Duża samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Analityczne myślenie.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze branży medycznej.
  • Podnoszenie kwalifikacji w firmie która jest liderem na rynku rozliczeń z NFZ.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2021
Wyświetleń: 107