kandydatów

Etat Konsultant Sap BW / HANA

Firma: iRekruter Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

iRekruter to inteligentna, innowacyjna, w pełni automatyczna platforma rekrutacyjna w fazie projektowania i implementacji i jednocześnie spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się w rekrutacji kadr dla branży IT i medycznej w Polsce i za granicą.

Konsultant Sap BW / HANA
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IYWO
Zadania:
  • realizacja w zespole zaawansowanego developmentu i optymalizacja na BW/HANA,
  • dawanie wytycznych dot. sposobu realizacji zadań BW/HANA dla zespołu,
  • przegląd produktów BW/HANA zespołu,
  • wspieranie zespołu w pracach rozwojowych i utrzymaniowych wykorzystujących BW/HANA,
  • wspieranie utrzymania systemu w sytuacjach, w których pozostali członkowie zespołu nie znaleźli rozwiązania,
  • szerzenie w zespole wiedzy i umiejętności w zakresie BW/HANA,
  • wdrażanie rozwiązań optymalnych nie tylko z perspektywy projektu ale też późniejszego utrzymania i obciążenia środowiska,
  • rekomendowanie kierunków rozwoju obszaru BI w firmie,
  • otwartość na rozwój w pozostałych obszarach będących w zakresie naszego zespołu (m.in. SAS, Hadoop, Tableau, PowerBI)
Wymagania:
  • doświadczenie min. 3 lata
  • kluczowe jest praktyczne produkcyjne doświadczenie w rozwoju i optymalizacji HANA
  • znajomość: SAP BW, HANA, SAS, Hadoop, Tableau
  • znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją w tym języku
Oferujemy:
  • praca zdalna w trybie hybrydowym w Warszawie