kandydatów

Etat Specjalista ds. handlu obszar opakowania i automotive

Firma: Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie miejsce pracy: Sochaczew

Ogłoszenie numer: 5990091, z dnia 2021-11-10

Jesteśmy ambitnym i rozwijającym się teamem, który szuka ludzi z pasją do rozwoju. Nie boimy się stawiać ambitnych celów i odkrywać nowych możliwości. Naszą wartością są zaangażowani ludzie i ich osobiste talenty. Wiele będzie zależało od Ciebie - od Twojej determinacji i chęci niestandardowego działania. My inspirujemy, dbamy o przyjazną atmosferę i ponadprzeciętnie lubimy pracować. Aktualnie rozwijamy Zespół sprzedażowy z zakresu produktów branży opakowań i automotive- możesz stać się jego ważną częścią.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. handlu obszar opakowania i automotive

Miejsce pracy: mazowieckie / Sochaczew

Nr Ref.: HW

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna między innymi za poszukiwanie w obszarze produktów opakowania i automotive nowych klientów i nowych projektów.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • poszukiwanie nowych klientów i nowych projektów w obszarze produktów branży opakowania i automotive,
  • podejmowanie i koordynacja działań w zakresie dostosowania wyrobu do wymagań klienta,
  • monitorowanie klientów pod względem składanych zamówień, ich realizacji oraz płatności,
  • prowadzenie uzgodnień i rozmów z klientami dotyczących reklamacji,
  • zbieranie danych niezbędnych do tworzenia i aktualizacji komputerowej bazy klientów,
  • kontakty z potencjalnymi klientami, prezentacja produktów Oddziału,
  • analiza rynku /potrzeb klientów, kanałów dystrybucji, cen, konkurencji, zadowolenia klientów/ i pozyskanie danych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenia w handlu produktami z obszaru opakowań/automotive,
  • znajomości parametrów wyrobów i towarów branży, znajomości zasad handlu i skutecznej prezentacji,
  • czytania formatów CAD- mile widziane,
  • umiejętności negocjacyjnych i profesjonalnej obsługi klienta, czynne prawo jazdy min. kat. B,
  • znajomości języka angielskiego, mile widziana dodatkowo języka niemieckiego,
  • determinacji w dążeniu do celu, skuteczności w działaniu oraz otwartości na nowe wyzwania,
  • obsługi pakietu Office.

Oferujemy

  • pracę w zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę pracę,
  • pakiet socjalny oraz medyczny.