kandydatów

Etat Pracownik do wiercenia betonu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5994903, z dnia 2021-11-10

Klient portalu Praca.pl

Firma ze specjalistycznej branży budowlanej. Nasza grupa firm istnieje na rynkach Europy Środkowej od 22 lat, w tym od 10 lat w Polsce.

Pracownik do wiercenia betonu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca polegająca na wierceniu betonowych płyt/fundamentów u klientów indywidualnych oraz kontrahentów przemysłowych na terenie całej Polski. Zapewniamy szkolenie. Baza firmy mieści się w dzielnicy Warszawa-Wawer. Praca wykonywana w zespołach 2-5 os.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (kat. B+E lub C dodatkowy atut)
  • zdrowy tryb życia, siła i dobra kondycja
  • biegła sprawność w obsłudze sprzętu budowlanego (wiertarki, szlifierki)
  • podstawowa znajomość 1 j. obcego (preferowany angielski lub niemiecki)
  • zdolność do pracy zespołowej

Oferujemy

  • ciekawą i różnorodną pracę w zmiennym, międzynarodowym środowisku (częste podróże)
  • szansę rozwoju zawodowego i osobistego w kierunku nowych technologii w budownictwie
  • rodzinną, przyjazną atmosferę w firmie