kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupu Gruntów

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Rekrutacja prowadzona jest dla międzynarodowego lidera z branży Nieruchomości. Główne zadania dotyczą opieki nad procesem zakupu gruntów pod inwestycje przemysłowe - od momentu poszukiwania odpowiednich nieruchomości, analizy, negocjacje po zamykanie transakcji. Firma gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną formę zatrudnienia, pakiet benefitów oraz realne możliwości rozwoju.

Specjalista ds. Zakupu Gruntów
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych terenów inwestycyjnych dla branży logistycznej i produkcyjnej;
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów i firmami pośredniczącymi;
  • Współpraca z urzędami administracji publicznej;
  • Badanie stanu formalno-prawnego gruntów;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Opracowywanie raportów podsumowujących prowadzone działania.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości;
  • Znajomość procedur związanych z zakupem nieruchomości;
  • Umiejętność negocjacji;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, mobilność;
  • Umiejętność analizy nieruchomości pod względem handlowym i prawnym;
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu obrotu nieruchomościami;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę u międzynarodowego lidera w branży o stabilnej pozycji na rynku;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: karta sportowa, opieka zdrowotna i inne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.