kandydatów

Etat Senior Tester

Firma: VIG Polska miejsce pracy: Warszawa

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych systemach i nowych technologiach? Doskonale, właśnie takich osób poszukujemy!Obecnie do VIG Polska poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Senior Tester
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową, w tym kwalifikacja przypadków testowych pod testy regresji
  • Wykonywanie i monitorowanie testów
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów podsumowujących wyniki testów
  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami
  • Koordynacja testów UAT w projektach
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z karnetu sportowego
  • Możliwość pracy zdalnej 2-3 razy w tygodniu
  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole
  • Zespołowe i projektowe wyjścia integracyjne
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunki: informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w koordynacji testów
  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation lub Advanced
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Zephyr, Git, SoapUI, Postman
  • Znajomość metodyk testowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień bazodanowych oraz integracji systemów
  • Umiejętności analitycznego myślenia