Etat Specjalista ds. księgowych i rozliczeń projektów (na zastępstwo)

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6026919, z dnia 2021-11-17

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Kwestura Dział Księgowości

ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista ds. księgowych i rozliczeń projektów (na zastępstwo)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowej projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych zgodnie
    z podpisanymi umowami oraz obowiązującymi przepisami.
  • Ewidencja dokumentów księgowych związanych z realizowanymi projektami tj. faktury, listy płac, delegacje, wyciągi bankowe, PK.
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych w zakresie ponoszonych kosztów
    i otrzymywanych środków na realizację projektów.
  • Realizacja płatności w ramach rozliczanych projektów.
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie rachunków bankowych wyodrębnianych dla poszczególnych projektów.
  • Weryfikacja, w zakresie zgodności z ewidencją księgową, sprawozdań i Wniosków o Płatność składanych przez jednostki realizujące projekty.
  • Bieżąca współpraca z jednostkami Uniwersytetu realizującymi projekty.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości i Finansów
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą w księgowości
  • Biegła, praktyczna znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem środków ze źródeł zewnętrznych
  • Znajomość systemu SIMPLE ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.