kandydatów

Etat Kierowca transportu wewnętrznego

Firma: MAAN Sp. z o.o. miejsce pracy: Grójec

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 40-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

Kierowca transportu wewnętrznego
Miejsce pracy: Grójec
Opis stanowiska:
  • odbiór zamówionych materiałów i dostarczanie ich do miejsca docelowego,
  • kursy także między biurami: Grójec - Pruszków
  • weryfikacja przyjmowanych towarów
  • kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność ilości towaru;
  • pomoc w pracach magazynowych;
  • pomoc przy załadunku/rozładunku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (8-16/10-18)
  • współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, sumienność i obowiązkowość
  • samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • chęć nauki
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • kartę Benefit Systems
  • system poleceń pracowniczych
  • zniżki dla pracowników na zakup okapów kuchennych
  • świąteczne bonusy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/