kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi Klienta

Firma: Panek S.A miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6041748, z dnia 2021-11-19

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie telefoniczne i mailowe klientów/kontrahentów
  • obsługa wewnętrznego systemu
  • przyjmowanie oraz obsługa zleceń
  • informowanie o świadczonych usługach
  • koordynacja realizacji zleceń przez pracowników
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin w miesiącu
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce
  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system premiowy i prowizyjny w oparciu o wyniki i zaangażowanie
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik, dostosowany do Twojej dostępności
  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva
  • dobrą atmosferę pracy, zgrany zespół
  • dogodną lokalizację, przyjazne i nowoczesne biuro