kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie do naszego zakładu w Ostrowi Mazowieckiej lub w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. zakupów

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem materiałów do produkcji zgodnie z procedurami firmowymi
  • analiza stanów magazynowych oraz ich optymalizacja w oparciu o plany produkcyjne
  • tworzenie dokumentów zakupu w systemach firmowych
  • współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji składanych zamówień
  • merytoryczna weryfikacja poprawności dokumentów zakupowych w tym faktur zakupu
  • współpraca z całym zespołem zakupowym oraz innymi działami Spółki
  • zakupy i zaopatrzenie w materiały bieżące, inne drobne zakupy wynikające z potrzeb organizacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/logistyka/zarządzanie
  • doświadczenie w zakupach i/lub logistyce, planowaniu w branży produkcyjnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania relacji z kontrahentami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • parking dla pracowników