kandydatów

Etat Marketing Specialist

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwymmiejscu!
Marketing Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Twój profil
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu,
  • Władasz językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz prowadzenie szkoleń,
  • Odnajdujesz się w wirtualnej rzeczywistości: znasz Tik Toka, Instagram, Youtube itp.
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem we współpracy z firmami zewnętrznymi, agencjami reklamowymi,
  • Odnajdujesz się w realizacji działań komunikacyjnych i PRowych,
  • Wykazujesz się wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi, negocjacyjnymi, kreatywnego myślenia oraz interpersonalnymi,
  • Cechuje Cię decyzyjność oraz samodzielność w podejmowaniu działań,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych oraz posiadanie umiejętności copywriter’skich ;)
Twoje zadania:
  • Opracowywanie koncepcji kreatywnych oraz koordynowanie działań marketingowych,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i podwykonawcami,
  • Współpraca i koordynowanie procesu realizacji zintegrowanych kampanii marketingowych i komunikacyjnych z uwzględnieniem digital, brand i e-mail marketingu,
  • Wsparcie i nadzór projektów z zakresu marketingu i komunikacji,
  • Opracowanie założeń i realizacja polityki employer branding,
  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi oraz reklamowymi, np. koordynowanie strony internetowej firmy, prowadzenie firmowego bloga,
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z odbiorcami, poprzez prowadzenie systematycznej komunikacji, uporządkowanie istniejących treści i zachowanie spójnego wizerunku firmy.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o start-up’owym charakterze, co wiąże się z brakiem korporacyjnej atmosfery,
  • Stabilne zatrudnienie, samodzielność w podejmowaniu działań i realny wpływ na rozwój firmy,
  • Elastyczne podejście co do formy zatrudnienia, urlopów, czasu i miejsca pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i indywidualne potrzeby,
  • Współpracę z organizacją gwarantującą work-life balance, elastyczne godziny, model hybrydowy oraz jasne zasady współpracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach,
  • Pozytywną atmosferę oraz pakiet benefitów.
Who are we?CCPORTER is a Polish company operating globally. Weare based in the vibrant city of Warsaw with operation in20 countries. We provide professional services forcompanies in the field of business development, enablingthe combination of various outsourcing services.Why consider a #dreamjob with CCPORTER?With us, you will have the opportunity to develop your salesand language skills and work in an international environment.We offer flexible forms and places of cooperation. Ourcompany is based in Warsaw but you can join us from thecomfort of your home!We deliver a personal computer and headphones to yourhome.