Etat Specjalista handlowiec ds. sprzedaży systemów CAD / CAE / CAM / EDA / MAD

Firma: GAMMA Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista handlowiec ds. sprzedaży systemów CAD / CAE / CAM / EDA / MAD
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • realizacja i prowadzenie kontraktów handlowych o charakterze B2B
  • pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych B2B
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania CAD
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • uczestniczenie w akcjach marketingowych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżynier sprzedaży/handlowiec
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego stosowania
  • prawo jazdy kat. B
  • co najmniej podstawowa znajomość dowolnych, komputerowych systemów projektowania CAD / CAE / CAM / EDA (np. Altium Designer, Pads, Eagle)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie elektroniczne lub mechaniczne było by dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej na rynku liderem w swojej dziedzinie
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie oprogramowania, mechaniki i elektroniki
  • szkolenia za granicą
  • międzynarodowe kontakty
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych