kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: PWPW S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

aktualnie poszukuje na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE ZADANIA
  • Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych, maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji w zakresie obsługi, konserwacji, montażu i usuwania awarii.
  • Wykonywanie przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym.
  • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń.
OCZEKIWANIA
  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik, energoelektronik.
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu produkcji przemysłowej.
  • Uprawnienia elektryczne „E” do 20kV.
  • Znajomość budowy i obsługi sieci elektroenergetycznych (transformatory, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia).
  • Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania.
  • Znajomość budowy, działania i obsługi agregatów prądotwórczych, UPS-ów, akumulatorów, agregatów olejowych, instalacji oświetleniowej, kondensatorów elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej maszyn.
  • Konieczna wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa).
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
MILE WIDZIANE
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu produkcji przemysłowej. w firmie z branży poligraficznej.
  • Znajomość działania i obsługi wózków akumulatorowych, niepodlegających UDT.
  • Znajomość języków obcych (angielski / niemiecki).
  • Referencje.
OFERUJEMY:
  • Świetne połączenie komunikacyjne
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • Opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • Dobra atmosfera
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kursy i szkolenia­