kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Janex International Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Pruszków

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji: przy Alejach Jerozolimskich, w pobliżu stacje WKD, SKM i KM, niedaleko trasa S2

Opis stanowiska:
  • Bieżąca analiza i obsługa klientów istniejących w bazie,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Tworzenie ofert sprzedaży oraz doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Spotkania z klientami w terenie,
  • Udział w targach, szkoleniach i wydarzeniach branżowych,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień,
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Udział w akcjach marketingowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielna organizacja pracy,
  • Silna motywacja w dążeniu do celu,
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Wykształcenie techniczne mile widziane,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży zabezpieczeń.
Oferujemy:
  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie,
  • Możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizja,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w ambitnym zespole.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.