kandydatów

Etat Asystent / Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Firma: MDI ENERGIA S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6058560, z dnia 2021-11-22

MDI Energia SA, firma notowana na GPW, lider branży OZE w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie projektów oraz koncepcji instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie ofert wraz z wizualizacją rozmieszczenia modułów
  • dobór optymalnych komponentów instalacji fotowoltaicznej
  • przygotowywanie zestawień materiałowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej, przygotowywanie zgłoszeń do zakładu energetycznego oraz uzgodnień PPOŻ
  • współpraca z pracownikami terenowymi
  • przeprowadzanie wizji lokalnych
  • wsparcie działu sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych/elektrycznych
  • znajomość obowiązujących norm i trendów w fotowoltaice
  • znajomość środowiska CAD, PVSol
  • znajomość PVSyst (mile widziane)
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego SEP lub UDT – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • chęci do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • profesjonalne wdrożenie i niezbędne szkolenia
  • doświadczenie w przyszłościowej branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie