kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Sprawozdawczości

Firma: Generali miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Sprawozdawczości
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Udział w procesie raportowania sprawozdań finansowych i statystycznych do Komisji Nadzoru Finansowego
  • Udział w procesie sporządzania kwartalnych pakietów sprawozdawczych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej w ramach raportowania do Grupy Generali
  • Udział w procesie sporządzania przygotowania sprawozdań zgodnie z wymogami Solvency II
  • Przygotowywanie materiałów i analiz na potrzeby audytu sprawozdań
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • Udział w procesie raportowania do GUS i NBP
  • Bezpośrednia współpraca z innymi departamentami (Controlling, Aktuariat, Zespół Wyceny Lokat)
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na praktykach/stażach w dziale sprawozdawczości / audycie sprawozdań finansowych
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Bardzo dobrej znajomość zasad rachunkowości
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Podstawowa znajomość VBA
  • Wysokie zdolności analityczne, zdolności szybkiego uczenia się
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoki poziom komunikacji, umiejętność pracy w zespole
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach