kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. technicznych

Firma: Hert Sp. z o.o. Serwis Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Hert Serwis Sp. z o.o.

Firma Hert - lider w branży piekarniczej - poszukuje pracowników do Serwisu na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. technicznych
Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa
Kogo szukamy:

Młodych osób, które pasjonują się techniką i chcą zdobyć doświadczenie ew, rozwijać swoją pasję poprzez bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami.

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem prac realizowanych przez dział Koordynacji Serwisu
  • Obsługa zleceń serwisowych
  • Przygotowywanie ofert serwisowych
  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Ogólna znajomość budowy maszyn
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość Autocad i/lub Solid works
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość programów ERP
Oferujemy:
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami w przemyśle spożywczym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • Bezpłatny parking na terenie firmy