kandydatów

Etat Koordynator projektów handlowych

Firma: Norcospectra Industries Sp. z o.o. miejsce pracy: Ciechanów

Firma NORCOSPECTRA Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator projektów handlowych
Miejsce pracy: Ciechanów
Zakres obowiązków:
  • realizacja projektów handlowych
  • zarządzanie logistyką zamówień
  • monitorowanie i kontrola spływu elementów
  • zarzadzanie instalacjami mebli
  • negocjacje zakupowe
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • Język angielski - w stopniu komunikatywnym
  • Język rosyjski - mile widziany
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)
  • kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość technologii obróbki metalu
  • znajomość branży meblarskiej
  • znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • realizację wielu wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji