kandydatów

Etat Konstruktor elektryk

Firma: Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 6065199, z dnia 2021-11-23

Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. to przedsiębiorstwo o 120-letniej historii
i ugruntowanej pozycji na rynku, wyspecjalizowane w produkcji urządzeń dźwigowych dla wielu branż przemysłowych.

Konstruktor elektryk

Miejsce pracy: mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Współtworzenie zespołu projektowego z konstruktorami mechanikami,
  • Wykonywanie projektów elektrycznych urządzeń dźwigowych,
  • Dobór komponentów elektrycznych m.in. falowniki, aparatura łączeniowa, transformatory, czujniki, itp.,
  • Wykonywanie schematów elektrycznych i programów sterujących,
  • Współpraca z działem produkcji i serwisu,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych ( średnio 2 dni/miesiąc).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne ( preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektronika, itp.),
  • Znajomość rysunku technicznego elektrycznego,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu Office,
  • Umiejętność obsługi programów technicznych typu SEE Electrical Expert, AutoCad, będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie
  • Miła atmosfera pracy
  • Stabilne zatrudnienie