kandydatów

Etat Manager ds. nieruchomości

Firma: Eagle Recruitment miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta Prywatnego Inwestora, poszukujemy Managera ds. nieruchomości, który zajmie się obsługą portfolio firmy. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze zarządzania oraz pozyskiwania nieruchomości inwestycyjnych zarówno pod wynajem i sprzedaż (nieruchomości komercyjnych oraz apartamentów).

Manager ds. nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa
Przyszły zakres obowiązków:
  • Aktywne poszukiwanie nieruchomości pod inwestycję (propozycje nowych inwestycji),
  • Bezpośredni kontakt z właścicielami nieruchomości w celu negocjacji warunków zakupu,
  • Nadzór oraz zarządzanie obecnym portfelem nieruchomości,
  • Współpraca z najemcami,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • Nadzór na stanem technicznym oraz pracami remontowymi,
  • Bieżąca analiza rynku nieruchomości.
Oczekiwania:
  • Posiadanie licencji agenta nieruchomości,
  • Posiadanie doskonałej znajomości rynku nieruchomości,
  • Wyczucie rynku i okazji inwestycyjnych,
  • Bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Prawo jazdy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Wysokie premie za realizację zamierzonych celów,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.