kandydatów

Etat Front-end Developer

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.

Dołącz do scrumowego zespołu produktowego, który buduje system pricingowy. To szansa na pracę w najnowszych technologiach, w zgranym zespole doświadczonych developerów, w którym będziesz mieć wymierny wpływ na realizację projektu dla lidera branży.

Front-end Developer
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji oprogramowania
  • Budowa nowych funkcjonalności w technologiach i metodykach: MaterialUI, MicroFrontend, single-spa, Kubernetes, Docker, GitLab, DevOps, Agile/Scrum
  • Przeprowadzanie testów przygotowanych zmian
  • Omawianie sposobów rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Współpraca z zespołami developerskimi DevOps, BI, ERP
  • Wymiana wiedzy, pomysłów i doświadczenia w zespole produktowym

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w komercyjnych projektach informatycznych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w technologiach ReactJS, MaterialUI, MicroFrontend, single-spa
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w konteneryzacji oraz orkiestracji (Docker & Kubernetes)
  • Znajomość relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych (PostgreSQL, ElasticSearch, Redis)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD pipeline
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęci dalszego rozwoju w technologiach front-endowych
Oferujemy:
  • Kreatywną pracę w zespole produktowym z użyciem metodologii Agile/Scrum
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez realizację kolejnych szkoleń
  • Elastyczny czas pracy - pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach
  • Zniżkę pracownicza na części samochodowe