kandydatów

Etat Operator maszyn CNC - Frezer / Tokarz

Firma: Soldream Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 6067206, z dnia 2021-11-23

Soldream Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji części dla przemysłu lotniczego.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC - Frezer / Tokarz

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • Obsługa obrabiarek CNC – frezarka lub tokarka
  • Wykonywanie detali zgodnie z technologią produkcyjną
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych, pomiar wykonanych detali
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane osoby z okolicznych miejscowości m.in: Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn