kandydatów

Etat Asystent / Asystentka zarządu

Firma: Abriga Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Abriga jest firmą tworzącą wyjątkowe kosmetyki. To tu powstają nowe, niezależne brandy kosmetyczne sprzedawane na całym świecie. Firma działa w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania. Jest prekursorem działań w branży. Do swojego grona zaprasza osoby, które wyróżniają się na rynku, są ambitne i nastawione na rozwój.

Mimo szybkiego wzrostu, wewnątrz organizacji, dba o rodzinną atmosferę.

To praca dla odważnych i zdecydowanych na wyzwania ludzi. Otwartych i myślących, szukających rozwiązań i świetnie radzących sobie z pojawiającymi się przeszkodami.

W Abridze z pewnością będziesz realizować ambitne wyzwania oraz swoje zawodowe marzenia.

Asystent / Asystentka zarządu
Miejsce pracy: Radom
Zadania na tym stanowisku, to miedzy innymi:
  • wsparcie pracy i organizacja codziennego funkcjonowania zarządu,
  • obsługa sekretariatu,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • koordynacja obiegu dokumentów i informacji,
  • dbanie o nienaganny wygląd biura,
  • zakupy i zaopatrzenie biura,
  • tworzenie prezentacji, pism i dokumentów,
  • organizacja i rozliczanie licznych podróży,
  • kontakt z partnerami oraz współpracownikami firmy.
Wymagania:
  • wysoki poziom kultury osobistej, dbałość o detale,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność dążenia do celu,
  • sumienność i samodzielność na wysokim poziomie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Ze swojej strony proponujemy:

  • pracę w fantastycznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zniżki na zakup kosmetyków,
  • finansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju i brania udziału w ciekawych projektach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.